Продавец BUDAPEST евротовары decorpresent.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1479 отзывов
наличие товара  можна уточнить через вайбер 0994375483ВЫБРАТЬ!
+380994375483
+380500811761
+380994375483
Интернет магазин : BUDAPEST -евротовары- decorpresent.com.ua
Корзина

ВНИМАНИЕ ! На период карантина - наличие будет уточнено в смс после оформления заказа. Отправки в течении от 2 до 5 дней ,только после предоплаты от 100грн или полной оплаты. Отвечаем на вопросы по VIBER 0994375483. Мы желаем Вам счастья и процветания!!

 • picture 1

  СЫРЫ, МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ

   

  Дорогі покупці !! Просимо уваги! Молочні вироби в теплі - спекотні місяці року відправляємо тільки під особисту відповідальність покупця! Увага! Відповідальність за зіпсований товар після передачі в * руки * транспортної компанії - адміністрація інтернет магазину не несе!

   

  Шановні покупці -просить звернути увагу! Дизайн товару і етикетки на товарах змінює виробник без попередження на свій розсуд. Тому фото продукцій на сайті інтернет магазину * Budapest * носить тільки інформаційний характер. І залишається право відправляти товар в тій новій -змінами упаковці, яку виробник відправив в новій партії товару.

  Уважаемые покупатели -просим обратить внимание !Дизайн товара  и этикетки   на товарах меняет производитель без предупреждения на свое усмотрение . Поэтому фото  продукций на сайте интернет магазина *Budapest* носит только информационный характер. И остается право отправлять товар в той новой -измененной упаковке ,которую производитель отправил в новой партии товара.

  Купить сливки - сыры из Европы  https://decorpresent.com.ua Товары из Венгрии и Европы опт- розница. Вся продукция всегда свежая !.

  ОТПРАВКА ТОВАРА :

  1- После уведомления от покупателя об оплате или предоплате в течении от 2 до 3 рабочих дней ,интернет магазин отправляет товар в том случае,если на товаре нет надписи :*под заказ*

  2- После отправки товара  клиент получает номер товарно транспортной накладной в виде смс на номер тел. указанный в заказе

  3- За сроки доставки товара транспортными компаниями ,после передачи товара в *руки* транспортной компании -интернет магазин decorpresent.com.ua не несет.

  1 2 ... 7
  Це молоко від пасуться корів в екологічно чистих районах Підляського краю, що володіє найвищою харчовою і біологічною цінністю, укладену в сучасну картонну коробку з квадратною основою з кришкою - завдяки якій молоко буде легко пити навіть прямо з коробки. MLEKOVITA відома виробництвом молока екстра-класу. Ми адаптуємо асортиментну пропозицію до потреб ринку і споживачів. Унікальна, сучасна технологія виробництва означає, що готовий продукт має чудовий смак, але також зберігає всі поживні і біологічні властивості натурального молока. Натуральне багатство білка (Млековіта славиться найбільшим природним вмістом в яку закупляє сировину), вітаміни і мінерали роблять молоко рекомендованим для споживачів у кожній віковій групі. Молочні білки містять всі амінокислоти, необхідні для правильного функціонування мозку. Молоко також є хорошим джерелом біоелементів (цинк, магній, калій, селен, мідь, хром), необхідних для функціонування мозку, периферичної нервової системи і всього обміну речовин в організмі людини. У синтезі структурних з'єднань нервової системи також використовується галактоза, що утворюється з молочної лактози, яка присутня в молоці

   

  Всі антитіла, гормони і ферменти, в тому числі антиоксиданти, присутні в молоці, також активні в організмі людини, хоча вони виробляються в організмі тварини (результати досліджень, проведених в Ірландії в середині 1980-х років) Незважаючи на вищесказане, імунна система людини також підтримує інші компоненти молока:

  біоелементи - в основному кальцій і цинк, кон'юговані лінолева кислота (CLA), ліноленова кислота н-3, пептиди, серед іншого глутатіон, що підвищує активність макрофагів, деякі амінокислоти, особливо глутамінова і аспарагінова кислоти, вітаміни, розчинні у воді і жирі, пробіотичні штами молочнокислих бактерій - в деяких продуктах, всі інгредієнти з антиоксидантною активністю, сироваткові білки: а-лактоглобулин, імуноглобуліни, лактоферин. Млековіта пропонує молоко ароматизоване з вмістом жиру 3,2% і 2%. Найбільш важливі компоненти з антиатеросклеротическим дією присутні в молочному жирі. Це біоактивні компоненти, які: посилити метаболізм холестерину (омега-3 ліноленова кислота, омега-6 ліноленова кислота, омега-9 олеїнова кислота, фосфоліпіди), обмежити синтез холестерину і тригліцеридів в організмі людини (насичені жирні кислоти з коротким і середнім ланцюгом, ліноленова кислота омега-3), запобігти окисленню холестерину (кон'юговані лінолева кислота (CLA), α-токоферол, вітамін A, D3, фосфоліпіди, коензим Q10 і інші антиоксиданти), викликають підвищення рівня холестерину ЛПВЩ (омега-3 ліноленова кислота, вітамін С). Молочний жир не тільки не становить загрози атеросклерозу, а й запобігає його від присутності різних біологічно активних компонентів. Більшість з них характеризуються антисклеротичну і протиракову дію. Молочний жир містить набір KT - також n-6 і n-3 PUFA - а також холестерин і інші біологічно активні антиоксидантні сполуки, необхідні для функціонування нервової системи. Молоко є єдиним харчовим продуктом в нашій дієті, який забезпечує найбільш цінні білки, набір вітамінів, мікро- і макроелементів і жирів з ідеально збалансованим складом, що містить унікальні інгредієнти, які надають комплексне, корисне для здоров'я вплив на весь людський організм, серед іншого на імунну систему . Протягом мільйонів років еволюції ферментні системи травного тракту людини «адаптувалися» до окремих компонентів молока, які завдяки цьому перетравлюються майже на 100%. Що ще більш важливо, також імунна система людини "адаптована" до компонентів молока. Це поживний феномен молока.

   

  Вершкове масло - один з найпопулярніших продуктів. Він не повинен бути відсутнім в раціоні кожної людини - молочний жир є найкращим засвоюваним з усіх харчових жирів - процес його перетравлення відбувається набагато швидше, тому він швидко перетворюється в енергію і підвищує життєздатність організму.

  Масло від MLEKOVITA - це справжнє масло найвищої якості, вироблене тільки з пастеризованих вершків, без добавок: без консервантів, барвників і глютену. Це натуральний продукт з високим вмістом мінералів і вітамінів, необхідних організму: від природи в ньому міститься велика кількість вітаміну А, каротиноїдів і вітамінів D і E.

   

  Оформляйте замовлення на молоко "Mlekovita" прямо зараз і будьте здорові! В интернет-магазине  https://decorpresent.com.ua Товары из Венгрии и Европы опт- розница - по низким ценам - дешево